Barbaros Hayrettin Salonu

Saatler ve Kapasite

Hizmet Saatleri : 09:00 – 18:00

Kapasiteler;

Tiyatro düzende : 55 kişi

Sınıf düzende : 44 kişi

U düzende : 32 kişi

Resepsiyon – Kokteyl düzeninde : 60 kişi

Çok Yakında

Piri Reis & Barbaros Hayrettin salonlarımız birleştirilecek ve kapasitenin arttırılması ile; kına, nişan, özel yemek, mezuniyet gibi organizasyonlar için daha uygun hale dönüştürülecektir. Salonlarımınız birleştirilmesi ile salon büyüklüğü 140 m² olacak ve kapasitesi 2 katına çıkacaktır.

Barbaros Hayrettin Toplantı Salonu

Barbaros Hayrettin toplantı salonu iş amaçlı seyahat eden konukların ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlanmış şık ve modern bir toplantı salonu olarak hazırlanmıştır. Yüksek tavanlı, ferah ve şık bir yerleşim düzenine sahiptir.

Barbaros Hayrettin salonunda, açılabilir cam, yüksek hızlı internet bağlantısı, projektör, ses sistemi, mikrofon, beyaz tahta gibi teknolojik donanımlar sağlanmaktadır. Toplantı, seminer, konferans, iş yemeği, kokteyl, resepsiyon veya diğer özel etkinlikler için ideal bir seçenektir.

Crowne Plaza Istanbul Tuzla Viaport Marina Otel toplantı salonları, iş toplantılarından özel etkinliklere kadar her türlü organizasyon için uygun bir tercihtir. Konuklarımız, özel kahve molaları ve yemek hizmetleri gibi seçeneklerden yararlanarak iş toplantılarını daha da verimli hale getirebilirler.

Coffee break, zengin coffee break ve sağlıklı beslen zinde çalış sloganı ile hazırladığımız sağlıklı içeriğe sahip paketlerimiz için satış ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

SEMİNER VE TOPLANTILARIN PRESTİJLİ ADRESİ

Crowne Plaza Istanbul Viaport Tuzla Marina Hotel, deniz üzerindeki konumu ve ferah çalışma alanı ile toplantılarınızın vazgeçilmezi olmaya hazır. Toplantı salonlarımız deniz manzaralı ve gün ışığı alacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tüm toplantı alanlarında teknolojik alt yapı ve ücretsiz hızlı internet hizmeti bulunmaktadır.

SALONLAR