Toplantı & Davetler

SEMİNER VE TOPLANTILARIN PRESTİJLİ ADRESİ

Crowne Plaza Istanbul Viaport Tuzla Marina Hotel, deniz üzerindeki konumu ve ferah çalışma alanı ile toplantılarınızın vazgeçilmezi olmaya hazır. Toplantı salonlarımız deniz manzaralı ve gün ışığı alacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tüm toplantı alanlarında teknolojik alt yapı ve ücretsiz hızlı internet hizmeti bulunmaktadır.

SALONLAR

barbaros hayrettin toplantı salonu

BARBAROS HAYRETTİN

TOPLANTI & SEMİNERLER

piri reis toplantı salonu

PİRİ REİS

TOPLANTI & SEMİNERLER

toplantı & davetler çaka bey toplantı salonu

ÇAKA BEY

TOPLANTI & SEMİNERLER

Crowne Plaza Istanbul Tuzla Viaport Marina Otel Toplantı & Davetler

Crowne Plaza Istanbul Tuzla Viaport Marina Hotel, iş amaçlı seyahat eden konukların ihtiyaçlarını karşılamak için modern toplantı salonları sunmaktadır.

Otelde, 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Her biri son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır ve toplantı, seminer, konferans, iş yemeği, kokteyl veya diğer özel etkinlikler için idealdir. Toplantı salonları, doğal ışık alan ve yüksek tavanlı tasarıma sahiptir.

Toplantı salonları üç adet ve her biri 70m2’dir. Toplantılarda maksimum 55 kişi kapasitelidir ve çeşitli düzenlemeler ile farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Ayrıca, otelin diğer toplantı salonları da farklı kapasitelerde ki etkinliklere uygun olup yapılabilecek farklı düzenlemeler ile amaca uygun halde hizmet verebilmektedir. Her bir toplantı salonunda, açılabilir cam, yüksek hızlı internet bağlantısı, projektör, ses sistemi, mikrofon, beyaz tahta, kürsü, gibi teknolojik donanımlar sağlanmaktadır.

Otel, iş seyahati yapan konukların yanı sıra; mezuniyet törenleri, doğum günü kutlamaları gibi özel etkinlikler için de uygun bir mekandır. Konuklar, profesyonel etkinlik ekibi tarafından sunulan özel hizmetler ile toplantı ve etkinliklerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Crowne Plaza Istanbul Tuzla Viaport Marina Hotel, modern toplantı salonları ile iş seyahati yapan konuklara, konferanslar, seminerler, toplantılar ve diğer özel etkinlikler için ideal bir mekan sunmaktadır.

Otelin Çaka Bey, Piri Reis, Barbaros Hayrettin salonları, üst düzey iş toplantılarına uygun olarak tasarlanmıştır. Konuklarımız, özel kahve molaları ve yemek hizmetleri gibi seçeneklerden yararlanarak iş toplantılarını daha da verimli hale getirebilirler. Sizleri de otelimizde ağırlamaktan onur duyarız.

Crowne Plaza, InterContinental Hotels Group’un (IHG) bir parçası olan bir otel markasıdır. Crowne Plaza Istanbul Tuzla Viaport Marina Hotel IHG web sitesini ziyaret edebilir ve bilgi edinerek rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.